لوگو دکتر زاهد ملک محمدی
Search
Close this search box.
بهترین جراح مغز واعصاب در ولیعصر

بهترین جراح مغز و اعصاب در ولیعصر چه کسی است؟

بهترین جراح مغز و اعصاب در ولیعصر باید تجربه کافی در جراحی مغزی را داشته باشد و بالاترین صلاحیت حرفه ای، دقت و مهارت را در جراحی داشته باشد. برای آشنایی بیشتر با بهترین جراح مغز و اعصاب در ولیعصر تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

دکتر زاهد ملک محمدی، بهترین جراح مغز و اعصاب در ولیعصر

رزومه تحصیلی دکتر زاهد ملک محمدی:

 • عضو انجمن جراحان ستون فقرات اروپا
 • قبولی در ازمون سراسری و ورود به دانشگاه علوم پزشکی همدان در سال ۱۳۷۶
 • قبولی ازمون تخصص جراحی مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شیراز ۱۳۸۷
 • فارغ التحصیل سال ۱۳۹۲ دوره تکمیلی پیشرفته ستون فقرات سال ۱۳۹۷ کشور سویس.
 • انتشار بیش از ۱۰ مقاله در زمینه جراحی بیماریها و تومورهای نخاع و ستون فقرات در مجلات معتبر بین المللی

ویژگی های بهترین جراح مغز و اعصاب در ولیعصر

تخصص لازم

یک متخصص مغز و اعصاب باید در تشخیص و درمان بیماران مبتلا به آسیب مغز و اعصاب محیطی در تمام قسمت های بدن آگاهی داشته باشد. همچنین باید سابقه بالایی در انواع جراحی ها داشته باشد.

مدرک تحصیلی معتبر

زمانی که به دنبال جراح مغز و اعصاب هستید، مدرک تحصیلی یکی از مهم ترین عواملی است که باید در نظر بگیرید. این موضوع به شما می گوید پزشک آموزش، مهارت و تجربه لازم برای ارائه درمان در جراحی مغز و اعصاب را دارد یا خیر.

کیفیت بیمارستان

کیفیت مراقب در بیمارستان را در نظر بگیرید که جراح مغز و اعصاب توانایی درمان بیماران را دارد یا خیر.

هزینه جراحی

بعد از پیدا کردن دکتری که بتواند مشکل شما را کاملا رفع کند، مرحله بعدی پرداخت هزینه جراحی است و هزینه به شدت مشکل شما باز می گردد. همچنین اگر به دنبال یک متخصص خوب در ولیعصر هستید کلینیک دکتر ملک محمدی تمام این نکات را رعایت کرده و شما با خیالی راحت می توانید برای عمل هزینه کنید.

چگونه بهترین جراح مغز و اعصاب در ولیعصر را انتخاب کنیم؟

تجربه گسترده در جراحی های مغزی

بهترین جراح مغز و اعصاب باید مهارت کافی در انواع جراحی های مغزی داشته باشد. تجربه بخش بزرگی از توانمندی یک پزشک است، در واقع موردی است که باعث به توانمندی رسیدن او در تصمیم و درمان بیماری ها پس از سال ها کار کردن شود. این کسب تجربه در سال ها طبابت باید در کنار به روز بودن در علم دنیا باشد.

به طور کلی هر چه جراح مغز و اعصاب تجربه بیشتری در مورد یک عارضه را داشته باشد، احتمالا نتایج درمان بهتر خواهد بود. از پزشک بپرسید چند بیمار با شرایط خاص شما را درمان کرده است.

سابقه خوب و نظرات مریضان

در دنیای امروز هر پزشک دارای صفحه اجتماعی یا سایت برای معرفی خودش به مردم است. شما با رفتن به سایت پزشک می توانید نظرات بیماران را درباره روش درمان آن بدانید و با آگاهی بیشتری پزشک خود را انتخاب کنید.

موقعیت جغرافیایی کلینیک

موقعیت مکانی که در آن جراحی خود را انجام می دهید باید در آرامش کامل باشد و در بیمارستان از تجهیزات پزشکی پیشرفته در طول جراحی استفاده  شود.

بهترین دکتر مغز و اعصاب در تهران

بهترین جراح متخصص مغز و اعصاب

برای پیدا کردن بهترین متخصص مغز و اعصاب سوالات زیادی درباره پزشک و پیدا کردن بهترین دکتر در ذهن افراد به وجو می آید.

برای پاسخ دادن به این سوال که بهترین جراح مغز و اعصاب چه کسی است، باید گفت همه چیز وابسته به  شدت مریضی بیمار و مکان زندگی بیمار دارد. مثلا کسی که در طی یک تصادف دچار خونریزی مغزی شده است باید هر چه سریع تر به نزدیک ترین بیمارستان مراجعه کند و به دست نزدیک ترین جراح مغز و اعصاب سپرده شود تا فرد را به زندگی بازگرداند.

مهارت و سابقه یک جراح تاثیر بسزایی در نتیجه جراحی دارد. همچنین هر چه مهارت پزشک بیشتر باشد در تشخیص بیماری کمک بزرگی به پزشک می کند. بنابراین بهترین جراح مغز و اعصاب  قبل از شروع درمان و جراحی باید به طور کامل بیمار  را از روش جراحی و خطرات و روند درمان در جریان بگذارد.

بهترین جراح مغز و اعصاب در ولیعصر

رشته پزشکی که به عنوان جراحی مغز و اعصاب شناخته می شود که بر شناسایی و مدیریت بیماری های مغز و نخاع تمرکز دارد. یک جراح مغز و اعصاب به دلیل تمرکز روی کل بدن، ممکن است در هر زمانی جراحی مغز، ستون فقرات و یا اندام های بدن را انجام دهد. جراحان مغز و اعصاب بیماران را در هر سنی برای انواع ناهنجاری ها از جمله سکته مغزی و اختلالات عملکردی درمان می کنند.

ویژگی های بهترین جراح مغز و اعصاب در ولیعصر

 • روابط عمومی خوب و خوش اخلاق با بیمار
 • داشتن تجربه بالا  و قدرت تصمیم گیری در انتخاب درمان
 • به روز بودن دانش در زمینه مغز و اعصاب و ستون فقرات

وظایف بهترین جراح مغز و اعصاب در ولیعصر چیست؟

 • در مورد هرگونه تغییر در سلامت کلی بیمار با او صحبت کنید.
 • در مورد علائم جدید در طول درمان با بیمار صحبت کند.
 • تمام آزمایشات بیمار را بررسی کند.
 • فهرستی از تمام داروها به بیمار بدهد.
 • از شما درباره نگرانی و اضطراب از عمل سوال کند.

نتیجه نهایی

برای پیدا کردن بهترین جراح مغز و اعصاب در ولیعصر باید مواردی از جمله تخصص لازم، تجربه گسترده در جراحی های مغزی و کیفیت بیمارستان و هزینه جراحی را در نظر بگیرید. همچنین نظرات بیماران قبلی را برای شناخت پزشک جویا شوید.

مطالب مرتبط

فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *